• 857

Відчули подих степу рідного краю!

     14 вересня 2019 року гуртківці пішохідного туризму, етнографічного та географічного краєзнавства на чолі зі своїми керівниками  Трет’як М.В.,  Кардашовою Н.Г.  та  Вороніною В.В. були учасниками Відкритого етнофестивалю «Подих степу» заснованого Національним історико-археологічним заповідником «Кам’яна Могила».

     Найкращий час для відвідування заповідника – це, звичайно ж, осінь, коли немає спеки, повітря свіже, а степ навколо незвичайних каменів дихає ароматами.

     Учні відчули таємничість знаходячись серед нагромадження каменів і гротів, які покриті тисячами петрогліфів, наскальних малюнків і символів, багато з яких не розгадані до наших днів, як і не розвідані всі таємні ходи.

     На етнофестивалі учні побачили виступи творчих колективів за різними напрямками та жанрами відповідно до тематики фестивалю: реконструкції різних історичних епох степової України від прадавніх часів до сучасності; етногурти, фолькльорні музичні, хореографічні, театральні колективи; представників різних традиційних ремесел.

     Даний захід сприяв збереженню історичної пам’яті далекого минулого кочових народів, що населяли степи Приазов’я, привернув увагу учнів до витоків багатогранної культури славетних часів.

     На етнофестивалі гуртківці отримали нові емоції, які спрямовані не тільки в напрямку відновлення історичної та культурної спадщини, але й ще у напрямку формування ціннісних орієнтацій молоді. Цей захід є унікальним, бо саме тут можна надихнутися особливою атмосферою.

 20190914 220190914 320190914 420190914 120190914 5

Кардашова Н.Г.,

керівник гуртка «Етнографічне краєзнавство»

Вгору