• 849

Учениця Мелітопольського ВПУ знову серед найкращих!

     31 жовтня на засіданні виконавчого комітету Мелітопольської міської ради обдаровану молодь міста нагородили сертифікатами стипендіатів Мелітопольського міського голови.

     Сертифікати отримали 15 активних і обдарованих представників мелітопольської молоді, які не дивлячись на свій вік займають активну життєву позицію, працюють на розвиток міста.

     Відповідно до рішення експертної комісії з визначення кандидатів на призначення стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді у номінації «Громадське життя» було нагороджено ученицю Державного навчального закладу «Мелітопольське вище професійне училище», старосту 303 групи з професії «Швачка. Вишивальник» - Аметову Катерину.

     Катерина від самого початку навчання виявила себе активною особистістю, здатною до саморозвитку та самовдосконалення. Учениця є активною учасницею більшості позаурочних заходів, предметних тижнів, виховних та спортивно-масових заходів, конкурсів професійної майстерності з обраної професії. Активне життя в училищі не завадило Катерині стати з першого курсу активною учасницею народного ансамблю бандуристів «Джерела» Палацу культури імені Т.Г.Шевченка, у складі якого вона отримала вже чимало перемог та відзнак. З першого курсу Катерину було обрано старостою своєї навчальної групи, і вона увійшла до Ради учнівського самоврядування училища, де стала не лише активною учасницею суспільно-корисної діяльності училища, але й ініціатором та організатором деяких важливих для училища акцій та заходів.

     Зважаючи на свою активну громадську позицію та неабиякі творчі дані, залюбки відгукується на пропозиції різних установ та організацій міста щодо участі у благодійних та соціально-культурних акціях. Все це стало запорукою її перемоги у конкурсі на отримання стипендії Мелітопольського міського голови для обдарованої молоді у номінації «Громадське життя». Вітаємо Катерину та зичимо їй нових успіхів та перемог!

20191031 120191031 2

Куратор учнівського самоврядування училища

Наталя Іванова

Вгору