• 981

Перлини духовності

     У сучасному світі високих технологій та матеріальних здобутків людства все частіше говорять про дефіцит духовності. Насамперед, духовність — це ідеал, до якого прагнула й прагне людина у власному розвитку, орієнтація на вищі, абсолютні цінності, а також це емоційна чутливість, душевність, людяність, щирість.

     Проблема духовності й духовної культури молодої людини завжди хвилювала й хвилює кожного педагога, вихователя, куратора, адже формування її духовної культури – це ще й формування її свідомості, світогляду, включення в економічне, політичне, культурне життя народу, уклад життя сім’ї, нації.

     Саме для цього в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» 07.11.2019р. був проведений позакласний захід «Перлини духовності». В заході взяли участь учні другого курсу 203 групи, які здобувають професію  «Швачка. Вишивальник». Захід відбувся у вигляді брейн-рингу, змагалися дві команди, які мали назви «Юні філологи» та «Дивосвіт» Учні виконували різноманітні завдання, пов’язані з українською літературою та мовою. Також у заході була використана цікава інформація про українську мову та літературу, читали вірші та розв’язували ребуси.

    Викладач української мови та літератури Таран Маргарита Сергіївна висловила на завершення думку, що кожен  має прагнути  того, щоб бути духовно багатою людиною, бо це – показник глибини  духовного світу, мудрості, а також соціальної значущості особистості. Кожен учасник заходу отримав перлинку духовності, збагатився, спілкуючись з однолітками, педагогами.

20191107 220191107 320191107 420191107 520191107 1

Таран М.С., викладач

Вгору