• 865

Перша річниця співпраці

     ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» є надійним партнером Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший» в реалізації заходів з просування цінності освіти впродовж життя та освітніх програм професійного спрямування зокрема. Викладачі та майстри виробничого навчання училища стають авторами освітніх програм, розробниками курсів та майстер-класів з різних напрямків професійної освіти для дорослих.

     22 листопада Громадська спілка «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший» відзначила першу річницю своєї діяльності в місті Мелітополі. Привітали колег з цією подією від імені педагогічного колективу училища майстер виробничого навчання швейного напрямку Олена Баричева та від учнівської громади училища куратор учнівського самоврядування Наталя Іванова.

     Організатори зібрали на захід під назвою «Успішний старт: перші здобутки «Першого» всіх тих, хто своєю діяльністю допоміг досягти перших вагомих успіхів Центру освіти дорослих «Перший». Програма заходу передбачала невелику урочисту частину та святковий майстер-клас з виготовлення смачного букета з фруктами та цукерками від молодого флориста Ірини Гавриш. Учасники отримали задоволення не лише від дружньої атмосфери спілкування на заході, а також і від спільної творчої діяльності.

     Наступним публічним заходом Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший» стане підведення підсумків реалізації проекту за підтримки Представництва DVV International в Україні «Центр освіти дорослих – інструмент сталого розвитку громади» за 2019 рік, яке відбудеться вже в грудні та знову збере партнерів, тренерів, активних учасників освітніх заходів «Першого».

20191122 120191122 520191122 220191122 420191122 3

Куратор учнівського самоврядування

Н.А.Іванова

Вгору