• 750

Перші підсумки співпраці з Центром освіти дорослих «Перший»

      20 грудня 2019 року Громадська спілка «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший» провела публічний звіт за результатами діяльності у 2019 році. Мелітопольське вище професійне училище на заході представили заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Кудар, майстер виробничого навчання Олена Баричева та куратор учнівського самоврядування Наталя Іванова.

     Захід проходив на базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею. Під час звіту були презентовані результати спільної роботи Центру освіти дорослих «Перший» з установами та закладами формальної і неформальної освіти, громадськими організаціями, представниками органів місцевого самоврядування за 2019 рік. Наше училище в цьому році стало базою для реалізації двох освітніх програм швейного напрямку, надавало допомогу у підготовці та проведенні масових загальноміських освітніх заходів, організованих Центром освіти дорослих «Перший», а також викладачі та майстри виробничого навчання училища  ставали учасниками та тренерами освітніх курсів та окремих тренінгів.

     Голова правління Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший» Тетяна Однорог представила основні підсумки проекту «Центр освіти дорослих - інструмент сталого розвитку громади», який було реалізовано в травні-грудні цього року в місті Мелітополі, а також презентувала звіт за результатами діяльності Центру освіти дорослих «Перший» в інших проектах з основних напрямків роботи Центру.

     Тетяна Однорог висловила щиру вдячність за надійну підтримку та вручила подяки основним партнерам Центру серед яких є і Мелітопольське ВПУ. Наприкінці урочистої частини заходу відбулося підписання Меморандумів про співпрацю на 2020-2021 роки між Центром освіти дорослих «Перший» та партнерськими організаціями.

     Після звітної частини заходу всі учасники мали змогу долучитися до творчого передноворічного майстер-класу з виготовлення вітальної листівки від знаного в Мелітополі подружжя паперових інженерів Ганни та Олександра Брянцевих, з якими співпрацює ЦОД «Перший». В процесі роботи над створенням з паперу приємного сувеніру відбувалося невимушене спілкування в дружньому колі однодумців, зароджувалися нові ідеї для подальшої співпраці, що мають втілитися в майбутніх проектах.

20191220 320191220 420191220 220191220 520191220 120191220 6

Куратор учнівського самоврядування

Наталя Іванова

Вгору