• 655

Робочий день у Верховній Раді учня ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

     Наприкінці грудня 2019 року для 20 обдарованих підлітків з міста Мелітополя та Мелітопольського району було організовано екскурсію до Верховної Ради України. Одним з учасників групи став учень першого курсу Мелітопольського вищого професійного училища з професії «Верстатник широкого профілю» Денис Хоміч, який був єдиним представником професійно-технічної освіти серед учасників делегації.

     Така можливість побачити не лише столицю нашої країни, а побувати в самому її серці – вищому органі законодавчої влади, була створена для дітей, які за весь рік мали значні досягнення у різних видах навчальної та творчої діяльності. Денис вже три роки відвідує заняття в гуртках авіамоделювання та судномоделювання КЗ «Центр позашкільної освіти» Мелітопольської міської ради та має багато досягнень в цьому виді науково-технічної творчості.

     Під час екскурсії за запрошенням народного депутата України Сергія Мінька підлітки завітали до Верховної Ради України, де мали змогу особисто ознайомитися з роботою народних депутатів з балкону для почесних гостей, взяти участь у голосуванні у сесійній залі Верховної Ради України. Під головуванням спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова діти особисто голосували за допомогою системи Рада, а потім і пообідали в їдальні Верховної Ради

     Талановиті учні також поспілкувалися із молодими мелітопольцями, які досягли кар’єрних успіхів, у форматі «жива бібліотека» - з Віталієм Співачуком, успішним ІТ-бізнесменом (випускником Таврійського державного агротехнологічного університету) та Оленою Копійкіною, співробітницею Секретаріату Кабміну (випускниця НВК № 16).

     Продовжився захід живою дискусією про законотворчу діяльність з головним консультантом Секретаріату Комітету з питань правоохоронної діяльності Євгенією Ільтьо, помічницею глави цього ж Комітету Тетяною Абасовою, помічницею народного депутата Юлією Дзюбою. По закінченню насиченого дня діти відвідали найсучаснішу інтерактивну виставку WOW Ukraine та отримали цікаві подарунки.

     Екскурсія залишила у дітей великі враження, надала наснаги до подальших творчих досягнень і натхненної роботи в новому році.

20191225 120191225 220191225 320191225 420191225 720191225 820191225 520191225 6

Куратор учнівського самоврядування

Наталя Іванова

Вгору