• 905

Соборність – основа національної єдності і згуртованості

     День Соборності України в Мелітопольському вищому професійному училищі щороку відзначають цілою низкою урочистих та святкових подій. Так і цього року святкування розпочалися з початком нового тижня.

     20 та 21 січня в обох навчальних корпусах училища відбулися відкриті урочисті класні години «Соборна моя Україна», які були підготовлені спільно класним керівником 408 групи Іриною Назаренко та художнім керівником Наталею Кірчевою і активними учнями-учасниками гуртків художньої самодіяльності училища. Класна година супроводжувалася презентацією, також була показана міні вистава «Возз’єднання Західної і Східної України», звучав гімн України, продемонстрували відеоролики «Акт Злуки. День Соборності України» і «Сьогодення України», виконали пісню «Заспіваймо пісню за Україну».

20200122 120200122 3

     А 22 січня активісти учнівського самоврядування  за ініціативи управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради доєдналися до традиційної загальноміської молодіжної патріотичної акції «Ланцюг Єднання» на центральній площі міста Мелітополя.

Акція проводиться з метою виховання активної громадської позиції учнів, національно-патріотичного виховання та заради об’єднання активної молоді міста на кращих зразках національної історії.

     Живий ланцюг не лише фізично об’єднав молодь міста, а став символом духовного єднання поколінь, консолідації всіх жителів міста, держави, згуртованості громадян. Як, врешті, і саме поняття «соборність» невіддільне від державності, суверенітету й реальної незалежності народу – фундаменту для побудови демократичної держави.

20200122 420200122 520200122 620200122 9

Куратор учнівського самоврядування,

керівник гуртка Наталя Іванова

Вгору