• 978

Радіємо успіхам наших кращих випускників!

     Мелітопольське вище професійне училище продовжує підтримувати зв'язок зі своїми випускниками і після їх влаштування на роботу. Особливу радість педагогічного колективу викликають професійні успіхи наших колишніх учнів за місцем їх роботи.

     13 лютого 2020 року на засіданні виконавчого комітету Мелітопольської міської ради під головуванням першого заступника міського голови Ірини Рудакової кращі представники активної молоді нашого міста отримали сертифікати про призначення стипендії міського голови для обдарованої молоді відповідно до міської програми “Реалізація заходів молодіжної політики та підтримки обдарованої молоді”.

     Стипендіатами цього разу окрім представників закладів освіти Мелітополя було нагороджено і єдиного представника працюючої молоді – нашого випускника 2019 року з професії «Верстатник широкого профілю» з групи майстра виробничого навчання Наталії Миколаївни Черкашиної, тепер вже співробітника приватного підприємства «Профмаш» Назара Бурковцова.

     Під час навчання Назара було обрано старостою навчальної групи, брав активну участь у роботі Ради учнівського самоврядування училища. Як творчо обдарована людина, Назар брав участь у багатьох технічних вікторинах, олімпіадах з предметів, конкурсах професійної майстерності та був неодноразово призером цих заходів. Назар за час навчання два рази ставав переможцем та призером міського етапу конкурсу з професійної майстерності за професією «Верстатник широкого профілю». Окрім вияву талантів в технічній творчості Назар активно брав участь у спортивних змаганнях та конкурсах художньої самодіяльності.

     Після закінчення училища Назар працює в цеху механічної обробки приватного підприємства «ПРОФМАШ» оператором верстатів з програмним керуванням, де має схвальні відгуки не лише про свої професійні якості, а також і про рівень загальної культури, має активну життєву позицію.

     Так, у жовтні 2019 року вже в якості молодого кваліфікованого робітника, випускника професійно-технічного закладу освіти Назар взяв участь у регіональному відборі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine – 2019». Вперше цього року змагання проходили за компетенцією «Токарні роботи». Саме Назар став переможцем цього року та має представляти наш регіон на наступному етапі змагань, які відбудуться вже цього року.

     Приємно, що досягнення молодих кваліфікованих представників гідно відзначаються на рівні міста, що є певної відзнакою підтримки молоді на шляху професійного становлення. Пишаємося досягненнями наших випускників та зичимо подальших успіхів у професійній сфері та впевненого життєвого шляху!

 20200213 120200213 2

Куратор учнівського самоврядування

Керівник гуртка «Лідер»

Наталя Іванова

Вгору