• 1054

Нові плани

з активізації молодіжної роботи

     ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище» багато років плідно співпрацює з управлінням молоді та спорту Мелітопольської міської ради заради формування суспільно активної позиції у молоді нашого міста. Спеціалісти управління – часті гості на заходах учнівського самоврядування училища, активні друзі та порадники для учнівства, а також ініціатори багатьох спільних акцій для всієї студентської та учнівської молоді міста.

     З першим подихом весни в нашому училищі проведено відкриті класні години для всіх груп училища з метою презентації роботи управління молоді та спорту та Молодіжного центру «People.ua» та виявленню тих напрямків роботи, які були б цікаві саме нашим учням.

     2 та 3 березня з виступом та інтерактивною дискусією до учнів училища завітала заступник начальника управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Тетяна Несват.  В ході дискусії було озвучено багато проблемних питань, що турбують учнів нашого училища, як мешканців мікрорайону «Новий Мелітополь», так і інших частин міста та найближчих сіл. Тетяна Володимирівна не лише з перших вуст дізналася про ті проблеми, що турбують молодь Мелітополя, а також скористалася нагодою і запросила учнів училища самим стати частиною бажаних змін.

     Так, вже 3 березня в молодіжному центрі «People.ua» стартує новий проєкт для ініціативної молоді "Школа волонтера 1.0", до якого мають змогу всі ті, хто хоче стати справжнім волонтером, дізнатися більше про волонтерську діяльність у місті, країні та в світі, а також створити власний проєкт! Круті тренери, цікаві сесії і подарунки чекатимуть зацікавлених учасників 12 тижнів програми у "Школі волонтера 1.0"!

     Сподіваємось, що наші учні скористаються нагодою використати свій вільний час не лише для власного саморозвитку, а й стануть справжніми агентами змін нашого міста!

 20200302 320200302 3420200302 3520200303 120200303 2

Куратор учнівського самоврядування

Керівник гуртка Наталя Іванова

Вгору