• 1822

Робота ради учнівського самоврядування продовжується і на карантині

     Карантин та обмеження соціальних контактів – неабиякий виклик для всього суспільства та для системи професійної (професійно-технічної) освіти, зокрема. Але заклади професійно-технічної освіти Запорізької області за підтримки Науково-методичного центру вчаться сприймати цей виклик як відкриття нових можливостей.

     16 квітня 2020 року за допомогою сервіск для проведення відеоконференцій Zoom була проведена обласна відеоконференція з членами ради учнівського самоврядування «Формування активної життєвої позиції».

     Мелітопольське вище професійне училище на конференції представили Ірина Кудар, заступник директора з виховної роботи та Наталя Іванова, куратор учнівського самоврядування. Модератором та натхненником зустрічі у такому форматі стала Дар’я Линник, методист Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області.

     Відеоконференція об’єднала 13 однодумців для вирішення та обговорення питань з подальшого розвитку дієвого учнівського самоврядування, питання профорієнтації, обміну досвідом роботи в умовах карантину.

     Онлайн-конференція була розрахована на годину плідної роботи, але обговорення актуальних та значущих питань продовжилося більше 2-х годин, оскільки коли збирається така команда ентузіастів – ніяка фізична дистанція не може завадити плідному спілкуванню.

 20200417 220200417 320200417 420200417 520200417 1

Н.А.Іванова,

Куратор учнівського самоврядування

ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

Вгору