• 1154

Державна кваліфікаційна атестація у новому форматі

     Швидко минув час від початку навчання, і ось 27 березня 2020 сталася важлива подія в групі № 307 з професії «Перукар (перукар-модельєр». Цього дня відбулася незвичайна Державна кваліфікаційна атестація з випуску майбутніх перукарів та присвоєння їм кваліфікації 1 класу.

     За традицією дівчата підготували випускні дипломні роботи та презентації практичного виконання своїх пробних кваліфікаційних робіт, але у зв’язку з карантином засідання державної кваліфікаційної комісії відбулося у дистанційній формі з використанням програмних та апаратних засобів.

     При виборі програмних засобів було вирішено використати програму Viber, так як вона дає можливість одночасно  мати відеозв’язок з учнем та вивести на екран презентацію практичної роботи. В якості апаратних засобів був використаний інтерактивний проектор Epson-EB536 Wi, який дозволив побачити кваліфікаційній комісії на широкоформатному екрані як презентацію роботи, так і самого учасника захисту. Під час захисту комісія мала змогу ставити додаткові питання не лише в усній формі, а і за допомогою анотацій на екрані. При цьому учень теж міг спілкуватися з комісією у режимі реального часу.

     Слід зазначити, що до підготовки з проведення такого незвичного засідання Державної кваліфікаційної комісії, були проаналізовані та опробуванні різні програмні засоби, такі як ZOOM, Skype, Viber тощо, але  вибір пав на Viber, який найбільш вдало поєднав всі вимоги які були потрібні для організації вказаного заходу.

     За результатам ДКА було випущено 18 кваліфікованих перукарів, а 12 найкращих учениць за результатами конкурсного відбору продовжать навчання на ІІІ ступені для опанування підвищеної кваліфікації перукаря-модельєра.

     Шановні випускники, вітаємо вас із знаковою подією у житті – завершенням навчання! Нехай диплом випускника залишається для вас не просто документом про освіту, а й надійним провідником на професійному шляху та предметом гордості. Колектив училища впевнений, що на ваших шляхах ще багато перемог, нових проєктів,  нових досягнень!           Хай втілюються ваші найкращі задуми!

20200327 2

20200327 120200327 320200327 420200327 5

 

Заступник директора з НВР Олена Трифонова,

викладач предметів перукарського мистецтва Олена Буцька

Вгору