• 823

Quest-гра з хімії

Quest 1

     Нашє життя, технічний прогрес не стоїть на місці – він стрімко рветься вперед, незважаючи на всілякі перешкоди. Ось тепер з’явився у нас Інтернет, який своїми ділами перевернув всі існуючі поняття минулих років. Дійсно, розвиток системи Інтернету показав всім нам реалізацію багатьох проблем. До таких проблем ми можемо сміливо віднести ідею відкритої освіти. Така система навчання дає можливість багатьом учням відкрити для себе безліч інформаційних даних, які дають можливість значно скоротити процес засвоєння необхідної інформації.

     Значення хімії в житті людини дуже важко переоцінити, адже ці процеси оточують нас всюди: починаючи від елементарного приготування їжі і закінчуючи біологічними процесами в організмі. Щоб   цікаво було вивчати хімію учням було запропоновано пройти квест-гру. Слово Quest перекладається на українську мову як «пошук». В іграх такого виду завжди передбачається завдання, в якому необхідно щось розшукати - предмет, підказку, повідомлення, щоб можна було рухатися далі.

     Quest-кімната містить 4 завдання:

     - За фотографією склянок з речовинами, учні зрозуміли, що мова йде про металічні елементи.

     - Також була представлена фотографія металу.

     - Виконуючи завдання з ребусом учні змогли зрозуміти про який метал йдеться в Quest

     - Останнє завдання по QR-коду учні знаходять металічний елемент в періодичній системі, його порядковий номер та відкривають кімнату.

Quest 2

     Посилання на проходження КВЕСТу: https://www.learnis.ru/169616/ .

     Пізнаваємо нове разом!

Викладач хімії та біології

Олена  ПОНІКАРОВА

Вгору