• 568

Квест до дня фізичної культури і спорту

в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ»

     День 11 вересня 2020 року розпочався в Мелітопольському вищому професійному училищі з урочистого відкриття спартакіади 2020-2021 року. Протягом всього нового навчального року учні будуть змагатися в різних видах спорту, об’єднуватися в команди та демонструвати особисті здібності, здобувати перемоги і вчитися наполегливості на поразках, тренувати силу, витримку та вправність в різних дисциплінах.

     А сьогодні – веселий квест, присвячений Дню фізичної культури і спорту, який відзначається в Україні в другу суботу вересня. Вже традиційно в нашому училищі проводиться спортивне свято - свято здорового способу життя і радості від корисної фізичної діяльності.

     Розпочалися урочистості з шикування 8 команд, що представляли всі професійні напрямки підготовки, за якими здійснюється підготовка в нашому училищі. Керівник фізичного виховання училища, голова Федерації баскетболу Мелітополя Володимир Гузь доповів директору училища Людмилі Кисельовій про готовність всіх команд до початку змагань. Кращі спортсмени училища виконали почесну місію та внесли на спортивний майданчик Олімпійський прапор, Людмила Іванівна відкрила змагання та побажала всім міцного здоров’я, удачі, наполегливості та перемог.

     Підтримати учнівський колектив нашого училища прийшли друзі та партнери нашого закладу освіти. Олена Мамчур, представник Фонду Романа Романова, привітала учасників квесту та вручила подарунки від фонду, а від імені всієї спортивної громадськості міста учасників квесту привітав начальник управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Андрій Жорняк.

     І розпочалося довгоочікуване свято! Саме таких заходів не вистачало найбільше нашим учням під час карантину. З яким запалом виступали наші учасниці танцювального колективу «Імпровіз» разом зі своїм художнім керівником Наталею Кірчевою, вони змогли зібратися після довгої перерви та зробити новий запальний спортивний танок і подарувати яскраві емоції всім присутнім. Ведучі урочистого відкриття заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Кудар та художній керівник Владислав Зеленський ознайомили команди з правилами квесту та відправили команди у цікаву подорож веселими стартами.

     На станціях квесту учасники команд мали не лише показати силу, вправність, кмітливість, але й почуття гумору, знання тематичних пісень, вміння танцювати та працювати командою. Багато яскравих моментів квесту учасники будуть згадувати ще довго. Але час летить швидко і вже за годину змагання виявило найспритнішу команду, якою стала команда «220» - учні, які навчаються за професією «Швачка. Вишивальник» із загальним результатом 93 бали. Всі учасники отримали солодкі подарунки від Фонду Романа Романова і сповнені гарних вражень повернулись до класних кімнат та майстерень продовжувати опановувати основи обраних професій.

     Бажаємо всім учасникам квесту гарних виступів в наступних змаганнях спартакіади та успіхів в опануванні вершин професійної майстерності.

Команда мвпуОткрітиеОлимпийский флаг103 203 303107 207БаскетболВладГерої спортуЖорняк АНМамчур ЛенаОлимпийцыЛідерСтаночникиСтрілаФорсажСтріла.Шантрапа

Вгору