29.11.2017 року практичний психолог Волович Є.В. с учнями 1 курсу провела корекційне заняття. Заняття Було направлено на розвиток особистісного зростання; розуміння, прийняття і роблення себе; корекцію поведінки та набуття навичок конструктивного спілкування з іншими.

     Основний прийом - спонтанне малювання. Учні пізнали урок чарівництва, який говорить: «Чари - це творчість», дізналися історію появи чарівних фарб, призначення кожного інгредієнта. І найголовніше, змогли приготувати їх самі, і створити нову казкову країну.

     Психолог Волович Е.В. розповіла підліткам які області у людини можуть хворіти - по-перше це наша свідомість, воно може хворіти, по-друге -наша уява, вона теж може хворіти. По-третє - це наше самовідчуття, воно дуже часто має серйозні хвороби. По-четверте - це наш характер, він теж може бути нездоровим. І від цього страждає сама людина і інші люди.

     Казкотерапія - це найдавніший спосіб підтримки людини за допомогою слова. Казка-терапія - це інструмент для розвитку емоційного інтелекту наших почуттів, культури наших почуттів, культури взаєморозуміння між людьми і зміцнення якості відносини. І звичайно ж казка-терапія - це форма, засоби, метод для зміцнення якості життя. Це спосіб поліпшити взаємини з собою, навколишнім світом, змінити належним чином якість життя. Казка-терапія - це ще система виховання і самовиховання.

     В процесі  заняття учні обговорили - як бути чарівником, створювати новий світ, нову країну. Що було легко, а що трудно. Висловили свою думку як досвід приготування чарівних фарб і спільного створення казкової країни буде корисний їм в реальному житті.

     Тільки сама людина може змінити своє життя, зробити її яскравою і наповненою змістом. Тільки в неї САМОЇ знаходяться незліченні багатства життєвих ресурсів. Важливо лише зрозуміти для чого їй це потрібно.

20171124 085706

20171124 085729

20171124 090011

20171124 090532

20171124 091121

     Закінчилося заняття словами В. Франкла - засновника логотерапії "Людина може пережити і зробити все що завгодно, але тільки в тому випадку якщо віна розуміє навіщо їй це". І тоді, чарівним чином, життя може знову заграти яскравими фарбами.

 

Практичний психолог

Волович Є.В.

Вгору