ПС має доступ до великої кількості учнів протягом тривалого часу і тому є можливість впливати на соціальний та емоційний розвиток підлітків.

     28.10.19 року, в групах 1 курсу був проведений тренінг «Формуючи цілісну особистість, я зберігаю своє здоров,я». Метою якого було сформувати позитивні цінності і переконання учнів щодо розвитку особистості, вміння вирішувати заради збереження свого здоров,я.

     Кожна людина має свій характер, темперамент, вікові та індивідуальні особливості. Темперамент ми отримуємо у спадок, характер формується під впливом оточення (родини, школи, друзів). Що ж означає поняття «цілісна особистість»? Це людина, яка проявляє високоморальну поведінку щодо себе та інших. Чи можна сказати, що людина здорова тільки тоді, коли вона має здорове тіло, здоровий фізичний стан? Звичайно, ні.  Здорова людина, крім здорового тіла (фізичний аспект), має достатній інтелект (розумовий аспект), хороші відносини в суспільстві (соціальний аспект) і духовну гармонію (моральні цінності, переконання). Іншими словами можна сказати, що здорова людина – це особистість, яка здатна приймати правильні рішення щодо кожного аспекту.

     20191104 120191104 220191104 320191104 4

Практичний психолог Волович Е.В.

Вгору