20200227 3

 

Активізуємо роботу

Ради учнівського самоврядування області

Активізуємо роботу Ради учнівського самоврядування області

     27 лютого 2020 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти у Запорізькій області ініціював проведення відеоконференції з членами ради учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області на тему «Лідер учнівського самоврядування – сьогодні, успішна кар’єра – завтра».

     Мелітопольське вище професійне училище представила голова Ради учнівського самоврядування Діана Сукач, НМЦ ПТО у Запорізькій області представили методисти Людмила Головко та Дар’я Линник. Також присутніми на зв’язку були Надія Шпирна – президент учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О у Запорізькій області, голова учнівського самоврядування ДНЗ «Дніпрорудненський професійний ліцей»; Валентина Корогодіна – голова учнівського самоврядування ДНЗ «Мелітопольський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти»; Олена Галанцова – заступник голови учнівського самоврядування ДНЗ «Багатопрофільний центр професійно-технічної освіти»; Валентин Конопленко – голова учнівського самоврядування ДНЗ «Запорізьке машинобудівне вище професійне училище»; Ніяра Мінаметова – президент учнівського самоврядування ДНЗ «Запорізьке вище професійне училище моди і стилю».

     Під час відеоконференції були вирішені проблемні питання та визначені основні напрями діяльності учнівського самоврядування у 2020 році. Роботу учнівського самоврядування в ДНЗ «Мелітопольське ВПУ» очолює заступник директора з НВР Ірина Кудар і допомагає учням в безпосередньому плануванні роботи куратор Наталя Іванова. Всіма спільно було прийнято рішення про обрання Діани відповідальною за розвиток напряму «Самореалізація», який охоплює особисту участь учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області у фестивалях, конкурсах, проектах тощо. Також було обрано відповідальних за такими напрямами: «Соціальна робота», «Профорієнтація», «Культурно-масова робота», «Гуртожиток».

     Звітування та підбиття підсумків роботи за означеними напрямами планується проводити щоквартально. Бажаємо всім учням активної роботи та самореалізації!

 20200227 120200227 220200227 320200227 4

Куратор учнівського самоврядування

Керівник гуртка Наталя Іванова

Вгору